Всі інструктори нашої Школи йоги проходять навчання, яке проводиться відповідно до методики Ваджра Йоги при Київській Школі Йоги і Міжнародної Федерації Йоги КПХ. Дізнатися більше про навчання інструкторів йоги >>
Крім перерахованих вище київських інструкторів йоги, методикою коректного підходу до хребта в асанах володіють інструктори, представлені на сайті Международної Федерації Ваджра Йоги: skrutok.net

Навчання інструктора Йоги проходить в нашій Школі традиційним способом. Майбутній інструктор відвідує загальні заняття у різних інструкторів нашої школи, вивчає йогу на заняттях і семінарах. Найважливішими моментами є вивчення стародавніх текстів з Йоги, самодисципліна, самостійна практика, неформальне спілкування з іншими практикуючими йогу і інструкторами. Навчання інструктора першого рівня, який має досвід практики йоги триває 1-2 роки, в залежності від засвоєння інформації, і проходить в очній та заочній формі. Існує 4 рівня інструктора, для кожного рівня є свої вимоги.
 Для того, що б бути інструктором необхідно певний стан свідомості, прагнення до самовдосконалення. Час навчання - індивідуально і залежить від багатьох факторів, може тривати від 3-5 років (і навіть менше, при наявності попереднього досвіду практики йоги) і до 5-10 років (до 4 рівня). На той час людина вже розуміє, що вдосконалення триває і далі :). Найголовнішим критерієм, коли людина може викладати йогу є не кількість років навчання, досвіду або знання, не рівень практики асан, а усвідомлення в пройдених етапах навчання.
Сертифікаційні навчальні курси йоги для інструкторів проходять щороку в Україні, Росії, Білорусі, Італії та інших країнах. Брати участь в курсах може кожна людина, незалежно від підготовки, яка бажає розширити свої знання в йозі. Але до іспиту на викладання допускаються лише ті, хто має досвід практики йоги більше 3 років.
Дізнатися більш детальну інформацію про те, як стати інструктором йоги, ви можете написавши на пошту: ukryoga@gmail.com
+380 360-77-33